Sık Sorulan Sorular

Eşya depolama, nakliye ve sözleşme konusunda verdiğimiz hizmetlerle ilgili merak ettiğiniz soruları sizin için tek başlıkta topladık. Yanıt bulamadığınız sorular için ekiplerimize iletişim sayfasında yer alan kanallar üzerinden ulaşabilirsiniz.

Eşya Depolama

Eşya Depolama Hizmeti Kapsamında Depolanabilen Ürünler Nelerdir?

Depolama hizmetlerimizin güvenliği gereğince; zehirli, patlayıcı ve yanıcı maddeler, ruhsatlı ya da ruhsatsız silahlar, haşere içeren maddeler alana alınmaz. Konuyla ilgili her türlü detaya çağrı merkezimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Eşya Paketleme Hizmeti Alabilir miyim?

Evet. Küçük eşyalar ya da büyük mobilyalar dâhil olmak üzere depolanacak her ürün için paketleme hizmeti alabilirsiniz. Depolama talebinizi yaparken paketleme hizmeti almak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Paketleme Hizmet Bedeli Nedir?

Paketleme hizmet bedeli; gerekli kişi sayısı, malzeme bedeli ve çeşidi göz önüne alınarak hesaplanır.

Eşyalarımı Kendim Paketlemek İstersem Malzeme Talebinde Bulunabilir miyim?

Eşyalarınızın depo alanında sağlıklı ve güven içinde kalması için paketleme işleminin doğru yapılması son derece önemlidir. Her türlü koli, köpük ve ambalaj malzemesi talebinizi bize iletebilirsiniz.

Eşyalarımı Geri Almak İstersem Ne yapmalıyım?

Eşya depolama hizmetinizi sonlandırmak istediğinizde çağrı merkezimiz üzerinden yetkililere ulaşabilirsiniz. Eşyalarınızı almak için merkezimize gelirken size teslim edilen anahtarı yanınızda bulundurmalısınız.

Depolama Yaptırdığım Eşyaların Bazılarına İhtiyacım Olursa Ne Olacak?

Depo alanını her zaman ziyaret edebilirsiniz. İhtiyacınız olan eşyanın alınması aşamasında ekiplerimiz size her türlü desteği verecektir. Depolanan eşyalarınızın bir kısmını almak istediğiniz zaman müşteri hizmetleri bölümünden randevu oluşturmanız gerekir.

Depoma Ait Anahtarı Kaybettim? Şimdi Ne Olacak?

Depolama sözleşmesi tamamlandığı zaman size ait alanın anahtarı teslim edilir. Anahtarı kaybetmeniz halinde depo kilidi kırılır ve kırma bedeli tahsil edilir.

Eşyalarımın Güvenliğinden Nasıl Emin Olabilirim?

Depo alanımız üst düzey güvenlik ekipmanlarıyla donatılmıştır. Rutubetsiz ortamımız düzenli olarak haşerelere karşı ilaçlanır. Yeni nesil teknolojik yardımcılar sayesinde eşyalarınız bizimle her zaman güvenli bir şekilde saklanır.

Büyük Ebatlı Eşya ve Mobilyalar Nasıl Depolanır?

Konusunda uzman ekiplerimiz kapıdan geçmeyen eşyaların de monte edilmesini sağlar. Bu aşamada uygun malzemeyle muhafaza altına alınan eşyalar, depo alanına yerleştirilir. Teslim sırasında talebe göre de monte edilmiş eşyaların yeniden monte edilmesi sağlanır.

Nakliye

Depolama Öncesi ve Sonrasında Nakliye Hizmetiniz Var mı?

Depolama ihtiyacının öncesi ve sonrasında nakliye hizmetimiz vardır. Belirlenen gün ve saatte verilen adreste olan ekiplerimiz her türlü hazırlığı tamamlar. Talebe uygun olarak gerekli paketleme malzemeleri önceden tedarik edilir. Teslim aldığınız eşyalarınız sözleşme süresi boyunca ilk günkü şeklinde korunur ve sürenin sonunda istediğiniz adrese teslim edilir.

Nakliye Ücreti Nasıl Hesaplanır?

Nakliye ücreti tek yönlüdür. Kullanılacak malzeme ve kişi sayısına göre bütçe belirlenir.

Nakliye İşlemleri İçin Farklı Bir Firmayla Çalışabilir miyim?

Evet. Eşyaları depomuza getirecek olan firma adı ve vekâlet formunun önceden doldurularak ekiplerimize teslim edilmesi istenir.

Sözleşme

Sözleşme Nedir? Yapmak Zorunda mıyım?

Evet. Depolama hizmeti vereceğimiz süre fark etmeksizin her müşteriyle sözleşme imzalarız. Sözleşme süresi müşteriler tarafından belirlenir ve tüm haklar süre sonunda sona erer.

Sözleşme Süresi Uzatılabilir mi?

Evet. Önceden bilgi verilmek koşuluyla sözleşme süresi uzatılabilir. Bunun için ekiplerimize bilgi vermeniz yeterlidir.

Sözleşme Şahıs/Kurum üzerine yapılabilir mi?

Sözleşmemiz depolama yapılan eşyaların sahibinin adıyla düzenlenir. Sözleşmenin kurumsal firma üzerine yapılması halinde bir vekil tayin edilir ve her türlü işlem vekil onayı alınarak yapılır.

Sözleşmemi Sürenin Sonunda Yenilemek İstemiyorum. Ne Yapmalıyım?

Sözleşmesini uzatmak istemeyen müşterilerimiz sürenin dolmasına en az 1 hafta kala bizi arayarak eşyalarını teslim alacakları tarihi bildirebilirler.

Sözleşmede Yazan Süreden Daha Önce Eşyalarımı Teslim Alabilir miyim?

Evet. İstediğiniz zaman sözleşmeyi sonlandırabilir ve eşyalarınızı teslim alabilirsiniz. Bize tarih bildirmeniz yeterli olacaktır. Sözleşmenizin kampanyalı depolama fiyatları üzerinden yapılması halinde fark ödemeniz gerekebilir. Depolama bedelinin peşin ödenmesi halinde ücret iadesi yapılır.