Beyaz ev eşyalarınızı depolamak mı istiyorsunuz ? Bunun için beyaz eşya depolama firması arayışına girdiyseniz şuanda doğru yerdesiniz . Beyaz eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız depoluyoruz.com sizlere bu konu hakkında en iyi yardımı yapmaya hazırız.
Beyaz eşyalarınız (buzdolabı,çamaşır, derin dondurucu ,kurutma makinesi ,fırın ve bulaşık makinesi) firma personellerimiz tarafından ambalajlanarak olası hasarlara karşı korunup depolama işlemlerinizi yapmaktayız . Depolarımız günde 1 saat havalandırılıyor , böcek ve haşerelere karşı ilaçlanıp eşyalarınızın zarar görmesini engelliyoruz.

Beyaz Eşya Depolama Fiyatları

Beyaz eşya depolama fiyatları minimum 200 ₺’dir. Nakliye bedeli mesafe , kat durumu ve gelen eleman adedine göre değişkenlik göstermektedir . Beyaz eşyaların depolamasında sözleşme yapılır ve sigortalı bir şekilde taşınması yapılır . Eşyalarınızın depolanmasında oluşabilecek hasarları sigorta firması tarafından karşılanır . Bu nedenle eşyalarınızda daha önce olan hasarlar firmamız tarafından kayıt altına alınır.

Stressiz Depolama Hizmeti

Daha önce eşya depolama hizmeti almamış olabilirsiniz . Buna bağlı olarak depolama yaptığınız firmaya karşı önyargılı olabilirsiniz. Bizler bu soruna şu şekilde çözüm bulduk .Eşyalarınızı depolarımıza aktardığımızda hem sözleşme yapıyoruz hem de gelip eşyalarınızın depolama yapıldığı yeri görebiliyorsunuz her şey şeffaf bir şekilde yönetiliyor.
Son olarak depolama yaptığımız eşyalarınızdan almak isterseniz bize en geç 3 iş günü içinde bilgi verirseniz işlemleriniz daha hızlı bir şekilde sonuçlanacaktır.