Eşya depolama sektörü son yıllarda hızla gelişerek pek çok müşteri için hayat kurtarıcı önem taşımaya devam etmektedir. Ev içinde atılmayan eşyaları, mevsim geçişlerinde gerek duyulmayan kıyafetleri, artık kullanılmayan ancak atılamayan malzemeleri sizin İçin Kartal eşya depolama hizmeti kapsamında muhafaza ederiz. Personel eğitiminin önemini bilen ve elemanlarına düzenli olarak teknik bilgiler veren şirketimiz güler yüzlü ve konusunda uzman olan kadrosu ile de sektörde fark yaratmaktadır.

Güvenilir Depolama Hizmetleri

Firmamız yılların verdiği tecrübe ve müşterilerimizin bize duyduğu güvenle depolama hizmetlerinde ayrıcalık yaratmaktadır. Bahar aylarında evlerde yapılacak geniş çaplı tadilatlarda eşyaların korunması ve yıpranmadan tekrar kullanılır halde tutulabilmesi çok zordur. Bu tür durumlarda karşılıklı olarak tespit edilen süre boyunca eşyalarınızı evinizdeki gibi temiz ve güvenilir bir ortamda koruma altına alırız. Kartal Eşya depolama hizmetlerimiz ihtiyaç durumuna göre;

  • Ön keşif,
  • Ürünün cinsine uygun paketleme,
  • Eşyaları verilen adresten alma,
  • Sözleşme süresinde koruma ve
  • Süre sonunda yine istenen adrese teslim şeklindedir.

Depo yer seçimi, depo içi yerleşim, güvenli ortam, haşere savar sistemler ve nemölçerlerle verdiğimiz depolama hizmeti, müşteri talep ve beklentilerine göre şekillenmektedir.

Yaşam Alanlarınızda Kendinize Yer Açın!

Fazla eşyaların, stok fazlası ürünlerin ev ya da ofis gibi ortamlarda saklanması ilave maliyetleri de beraberinde getirir. Yaşadığımız alanlarda nefes alacak yer kalmaz. Bazen iş değişikliği, eğitim gibi sebeplerle yaşadığımız yerden taşınmamız gerekebilir. Bu tür durumlarda evimizi kiraya verirken eşyalarımızın saklanması önemli bir sorun olarak karşımıza çıkar.

Kiralayacağınız herhangi bir yerin maliyeti ile karşılaştırılamayacak kadar uygun seçeneklerle sunduğumuz Kartal eşya depolama hizmetleri bütçe dostudur. Evrak ve belgelerin tekrar kullanılabilir şekilde tutulabilmesi hem zahmetlidir, hem de maliyetli. Ofis araç-gereçleri için verdiğimiz depo hizmetleri arasında evrakların ihtiyaç anında kolay bulunabilir olması büyük önem taşımaktadır. Teslim alınan ürünler lojistik depolarda büyüklüğüne uygun alanlarda saklanır.

Kişiye Özel Depolama Çözümleri Üretiriz

Depolarımız sürekli yer değiştirmez. Bu sayede hareket halindeyken ürüne gelebilecek zararlar ortadan kaldırılmış olur. 7/24 güvenlik kameraları ile izlenen depolarımız olası yangın, sel, doğal afet gibi zararlara karşı sigortalanır. Araç filomuzu ve kullanılan ekipmanları dünya standartlarında sürekli geliştirerek en kaliteli hizmeti vermek konusunda tüm şartları zorlamakta olan firmamız müşterilerinin güveni ile sektörde uzun yıllardır hizmet vermektedir. Az sayıda veya küçük boyutlu eşyalarınız için de bütçe dostu çözümlerimiz mevcuttur. Geçmişten günümüze gelen ve hemen herkesin hayatının belli bir döneminde ihtiyaç duyduğu Kartal eşya depolama hizmetimiz işlerinde tecrübeli ve profesyonel ekiplerle verilir.