Evlerimizde bulunan ıvır zıvırı koyacak yer bulamayız. Kışın yazlıkları, yazın kışlıkları kaldırıp dururuz. Pek çoğumuz çocuklarının küçülen eşyalarını, ilk çorabını, ilk resim çalışmasını, kitabını bile saklar. Zaman geçtikçe evler ev olmaktan çıkar. Yaşama alanları daralır, nefes alınmayacak hale gelir.

İhtiyaca Uygun Çözüm Önerileri 

Aynı düzen ofisler, okullar, hastaneler için de geçerlidir. Sürekli yeni evrak açılması, toplanan belgeler, yeni koleksiyonlar neticesinde çalışacak değil adım atacak yer bulunamaz. Sunduğumuz Ümraniye eşya depolama hizmetlerinin önemi burada devreye girer. İhtiyaçların arttığı son yıllarda ülkemizde verilen hizmetlerin kalitesi müşteri beklentilerine uygun olarak güncellenir.

Daha küçük eve taşınanlar, evinde tadilat ya da bakım yaptıranlar, bulunduğu şehirden kısa bir süre için ayrılmak zorunda kalanlar, bir türlü atılamayan ancak evde de yer bulamayan müşteriler Ümraniye eşya depolama konusunda bize danışabilirler. Sadece evler için değil ofislerde biriken evraklar, stok ürünler için güvenli ve kaliteli hizmetler sunmaktayız.

İhtiyaca Göre Depolama Seçenekleri

İlk işimiz teslim alacağımız ürünleri sahip olduğu özellik ve niteliğine uygun olarak paketlemektir. Ev veya ofis fark etmeksizin depolanacak ürünler verilen adresten alınır. Tüm eşyalar;

  • Yangın,
  • Hırsızlık,
  • Doğal afet gibi durumlar için sigortalanır.

Ürünlerinizin saklandığı depolar eviniz kadar temiz tutulur. Rutubet ve istenmeyen haşerelere karşı koruma sağlanır. Sözleşmeler müşterilerin belirlediği süreler için düzenlenir. Müşterilerimiz istedikleri takdirde sözleşmelerini uzatabilirler. Sözleşmenin sona erdiği tarihte eşyalarınız verdiğiniz adrese ilk gün teslim aldığımız şekilde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde teslim edilir.

Depo alanlarını verimli kullanarak maliyetleri düşük tutmak asla vazgeçmediğimiz şirket politikamızdır. Depolama sistemi ile ürünler daha az hasar görür. Gereksiz yer kiralama ve aidat masrafları azalır. Elektrik, güvenlik sistemleri, ısıtma, soğutma, temizlik gibi hizmetler için zaman ve para harcanmaz. Antika, kırılabilir cam ya da değerli malzemeler rahat ortamlarda gereken özen gösterilerek korunur. Eşya depolama hizmetleri ile evinizde yaşam alanları oluşur ve yeni eşyalara yer açılır.

Depolama ücreti eşyanın kapladığı alan baz alınarak hesaplanır. Dileyen müşterilerimiz için depolama öncesi paketleme hizmeti de sunulur. Eşyalarınız güvenle saklanırken siz rahatlayan ortamınızın keyfini çıkarırsınız. Eşyalarınız bize emanet, gözünüz arkada kalmasın. Yıllar içinde geliştirdiğimiz Ümraniye eşya depolama hizmetlerden yararlanmak, zamanında teslimat seçeneği ile mağdur olmamak ve 7/24 kesintisiz hizmet almak için bizimle iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.